property image

+3 photos

3-room apartment for sale Chekhov street

Chekhov street, Shengavit, Yerevan

ID 420408

$ 164,000

$2,827.59/sq.m

3

1

58 sq.m

4/13

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:16.05.2026