property image

+17 photos

4-room apartment for sale Lvovyan street

Lvovyan street, Nor-Nork, Yerevan

ID 415259

$ 400,000

$2,962.97/sq.m

4

2

135 sq.m

5/5

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:15.05.2026