property image

1-room apartment for sale Sayat-Nova avenue blined allay

Sayat-Nova avenue blined allay, Center, Yerevan

ID 420270

$ 127,000

$4,884.62/sq.m

1

1

26 sq.m

2/6

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:11.05.2026