property image

+1 photos

3-room apartment for sale Davtashen 1st district

Davtashen 1st district, Davtashen, Yerevan

ID 420228

$ 326,000

$2,056.79/sq.m

3

3

158.5 sq.m

20/22

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:08.05.2026