property image

+11 photos

4-room apartment for sale Rostom street

Rostom street, Center, Yerevan

ID 420357

$ 750,000

$5,172.42/sq.m

4

3

145 sq.m

1/18

Monolith

Renovated

3.2m

New construction

Last change:14.05.2026