property image

+5 photos

3-room apartment for sale Arshakunyats avenue

Arshakunyats avenue, Center, Yerevan

ID 420310

$ 295,000

$4,836.07/sq.m

3

1

61 sq.m

8/21

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:11.05.2026