property image

+15 photos

3-room apartment for sale Antarayin street

Antarayin street, Center, Yerevan

ID 420245

$ 370,000

$2,913.39/sq.m

3

2

127 sq.m

4/5

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:13.05.2026