property image

2-room apartment for sale Maria Jacobsen street

Maria Jacobsen street, Arabkir, Yerevan

ID 418445

$ 180,000

$2,535.22/sq.m

2

1

71 sq.m

9/18

Monolith

Renovated

3.0m

New construction

Last change:16.05.2026